hartlovave

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,když jsem vlastníkem dvou spících firem s nulovým příjmem,stačí napsat prohlášení???

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,když jsem vlastníkem dvou spících firem s nulovymi příjmy stačí napsat pouze prohlášení o,že jsem za ten rok neměla z firmy žádný příjem?Děkuji za info???

Odpovědi
Rokio

V takovém případě se podá čestné prohlášení, že příjmy podnikatele nepřesáhly za rok částku 30.000 Kč.

poznámka: Když příjmy podnikatele nepřesáhnou tuto částku, nepodává se ani daňové přiznání.

autacek

No, tak jsi se dozvěděl, že se tu nic kloudného nedozvíš, rozhodně bych hodně zvážil řídit se zrovna odpovědí co tu je jako jediná (nejstarší).