Radeček1

Dobry den chtěl jsem se zeptat jestli se musím hlásit na úřadu práce když příjmačky na vysokou školu dělám až 7 září.

v Květnu jsem odmaturoval díky za odpovědi .

Nejlepší odpověď
1popelka1

Studentem jste do 31. srpna.
Na uřád práce se musíte nahlásit v září, ale stačí až ke konci měsíce (na UP vám započítají i tak celé září, takže je zbytečné chodit už na začátku měsíce, když nevíte, co bude), v případě, že byste se na školu nedostal.
Pokud se na školu dostanete, na UP nemusíte. Status studenta se vám nepřeruší.

Předpokládám, že výsledky přijímaček se dozvíte ještě v září.

Další odpovědi
verka

Myslím si, že do konce prázdnin jste považován za studenta. Budťo si na pracák zavolejte nebo se tam přímo zeptejte. Stále se něco mění.