Boy 13

Může nějak napomenutí třídního učitele za lhaní a přepis známky nějak ovlivnit známky na vysvědčení??

Jestli mu to napomenutí nesníží nějakou známku na vysvědčení. Díky za odpověď.

Odpovědi
zzzzz

Chování a vědomosti se snad posuzují zvlášť.

Leda že, by si tu známku měl přepsanou nevzhledně, to by pak mohlo zhoršit známku z psaní 😁

sepak

Já sám měl napomenutí ale napomenutí noc nezmění

Kelt

A nejsi náhodou ten kamarád ty sám? Tak to příště nedělej, ani ty, ani kamarád, kdyby šlo náhodou o něj.

pokazdejinak

no – doufám, že už to nehodlá opakovat :)

protože pokud bude v podvádění pokračovat, tak po napomenutí třídního učitele bude následovat třídní důtka, pak ředitelská důtka a nakonec může mít sníženou známku z chování…