Je normální, když mám 14, aby mi doktoři předepsali Ibalgin 600, k tomu ještě Aescin Teva a antibiotika?

Zdravi
--
Původní dotaz
Dobrej je mi 14 let je normalni aby mi doktori davali ibalgin 600 do toho jeste aescin teva... ajeste antibiotika?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na to, které léky máte bráte, není správné ptát se na internetu. Přece nikdo z nás nezná vaše zdravotní problémy.

Normální je , aby se některý z vašich rodičů zeptal lékaře. Pokud se to rodičům nezdá, tak se obrátit na jiného lékaře.

Další odpovědi:

Zlatý

Je

Zlatý

Asi k tomu mají důvod. Zeptej se jich. U brufenu apod. (400mg volně prodejného) se všude píše max jednu tabletu a další až po x hodinách, ale když jsem měl problémy s kolenem tak mi doktor bez mrknutí oka předepsal tuším dolgit? 800 (učinná látka stejná, takže 2 tablety brufenu)

Bronzový

Především -na toto je lékař aby věděl a předepsal dle svého nejlepšího svědomí a to že je Ti 14 vůbec není relevantníJiné by to bylo pokud by se na toto ptalo dejme tomu dvouleté dítě. Mně naopak moje křišťálová koule říká že nám jen krmíš uši.Ale ta se zřejmě může splést stejně jako lékař,který je jen nedokonalý člověk!!

Zlatý

Normální je, že čtrnáctileté dítě už chápe potřebu léčby,
a že čtrnáctileté dítě ví, že jeho zdravotní stav nedokáže
nikdo vyšetřit ani vyhodnotit přes internet.

Pochybnosti ohledně medikace je potřeba řešit s lékařem, který léky
předepsal. Další možnost je si vyžádat osobní (!!) konzultaci u dalšího
lékaře (v tomto případě by měli konzultaci radši vyjednat rodiče).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2335
Zlatý mosoj 1654
Zlatý marci1 1625
Zlatý annas 1592
Zlatý Kepler 1098
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 846
Zlatý briketka10 793
Zlatý quentos 793
Zlatý ivzez 698

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.