Tuzzy

Doporučíte dobrou útulnou kavárnu v Hradci Králové?

Můžete mi prosím doporučit svou oblíbenou kavárnu v HK, kam by se dalo zajít na romantické posezení?

Odpovědi
quentos

Café Salieri (Švehlova 504). Pěkná poloha v centru a poměrně široká nabídka.
Kavárna Pod Eliškou na Eliščině nábř. (ale tam jsem už dlouho nebyl, snad úroveň neklesla).
Pěkná a útulná je třeba taky cukrárna Kolibřík u vlakového nádraží (ale to už není kavárna).

RyuzakiKate

Salieriho potvrzuji, milá obsluha a dobrá nabídka, je to u Masarykova náměstí, tam toho je spousta, je tam ještě fajn Café Local a Vozáb (musí se projít do dvorku).