Žofan

Dobíjení předplacené karty

Dobrý den. Chtěl bych vědět, jestli mi propadne kredit na předplacené kartě, přestože bych si ho dobil včas. Pokud tedy na začátku roku nabiju kreditku 200Kč, které ale posléze nevyužiju a na konci roku ji zase dobiju 200Kč, zůstane mi tam ten pozůstatek z minulého období? Chtěl bych vědět jestli je to tak u všech operátorů. Děkuji moc.

Odpovědi

Pokud dobijete v čas tak nic nepropadne, ale pozor na to jak dlouho kredit platí, protože třeba mobil.cz má platnost jen půl roku, takže za rok by vám to už nebylo moc platné.

jirkajirka

U T-mobile platnost karty je jeden rok a kredit se převádí.

Žofan

Takže u T-mobile si musím každý rok kupovat kartu novou?