leporela22

Do kdy trvají kurzy latinskoamerických tanců ?

Dobrý den moje otázka asi bude trochu divná nebo pro někoho banální, ale nikdy jsem nebyl v tanečních a ani se nenaučil tancovat. A moc bych se chtěl naučit tancovat, koukal jsem se na nějaké kurzy pro dospělé a poslední začátky kurzů byly na asi 11.1.2018 do kdy probíhají kurzy je to celoročně i když plesová sezóna končí v březnu nebo je to jen podzim/zima. Protože kuzry na únor jsem zatím nikde neviděl.

děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Lepší by bylo zeptat se pořadatelů v nejbližším místě vašeho bydliště nebo tam, kde chcete případně kursy navštěvovat.

Takže informace z Olomouce

Kurzy pro dospělé probíhají vždy na podzim či na jaře.
Podzim říjen – listopad, jaro – leden – březen.

Úroveň kurzů – zřejmě u vás pro začátečníky – 1 – začátečníci (pro začátečníky, ale i pro ty, kteří již nějaký taneční kurz absolvovali, ale ne vše si pamatují)

Rozsah kurzů:

7 večerů (6 lekcí v RCO + závěrečný ples v RCO) → začátečníci (úroveň 1) – kurz „EXKLUZIV“ – POUZE PODZIM.
9 večerů (8 lekcí + závěrečný ples v RCO) → začátečníci (úroveň 1), mírně pokročilí (úroveň 2), pokročilí (úroveň 3)
11 večerů (10 lekcí + ples v RCO) → „HOBBY“ – PODZIM
14 večerů (10 lekcí + 2 tančírny + ples v RCO + závěrečná party – skoro Májová 🙂 ) → „HOBBY“ – JARO
atd.

http://coufalo­vi.cz/cz/kurzy-tance/tanecni-pro-dospele/info-o-kurzu-tanecni-pro-dospele/

Další odpovědi
Emefej

Pokud ti nevyhovují termíny veřejných kurzů, existuje také možnost sjednat si individuální kurzy. U nás to pořídíš za pěkných 500 Kč/hod – https://pavel­neumann.com/.