IvkaH

Do kdy se vám děti počůrávaly a dávali jste plenky?

Odpovědi
elkon

No, tak to už je tak dávno, že by bylo potřeba nahlédnout do brožůrek, které jsme dostávali při vítání občánků a kam se zapisovalo vše významné od jejich narození. A protože je mají u sebe, tak momentálně nemohu operativně zjistit.

Kazatel

Teď jsem se díval do brožurky, ve dvou letech pleny už jen na noc, do školky pak bez plen. Ještě je tu poznámka, začal si dávat pozor, od dvou si kalhotky pere sám.

hapiky

Tady je více těch, co se opět začali počurávat.

Millisek

Syn má 3 roky a občas má ještě nehodu, tak mu pro jistotu dávám plínky na noc.

Allousek

Syn má občas nehodu ve 3,5 letech takže mu kupuju tady ty velké https://www.lev­nepleny.cz/det­ske-pleny-nappy-economy-junior-15-25-kg-57-ks/

IvkaH

Jak na tom ty Nappy plínky jsou? Jsou prodyšné a dobře savé?

Kajolka

A vyhovují na noc? Neprotečou? Protože to je největší slabina těch plínek na noc, většina, co jsme zkoušeli, prostě protekla…