BohousDostal

Do kdy může nejpozději můj poradce odevzdat daňové přiznání?

Zdravím.
Tento rok (za rok 2020) podávám daňové přiznání jako OSVČ skrze daňového poradce. Vzhledem ke komplikacím, které vznikly jsem opravdu pozadu s tímto odevzdáním, chci se proto zeptat. Všude, kde jsme hledal, se informace lišily. Díky prodlužováním termínů a tak, mi není známo, či je termín odevzdání přes poradce tedy 1.7., či 1.8.? Má někdo tu tedy správné informace? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Správně informace má vždy finanční úřad (viz odkaz). Lhůta je do 1. července. (předpokládám, že dotaz byl na daň z příjmů).

Zdroj: https://www.fi­nancnisprava.cz/cs/fi­nancni-sprava/media-a-verejnost/tiskove-zpravy/2021/na-podani-dap-list-zbyva-nekolik-dni-ziskejte-mesic-navic-11460

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.