22aa

Discman Sony D190 umí přehrát jakékoliv originální a vypálené CD, nebo jenom koncerty?

Dobrý den, našel jsem značkovej discman Sony d190 (viz odkaz) a píše, že bere jen koncerty. Zkoušeli nebo měli jste takový model?
Pošlu:https://elektro­.bazos.cz/inze­rat/126802290/Dis­cman-Sony-D-190.php.
Je to fakt pravda a přehrává CD jen s koncerty, nebo si jen vymejšlí?
Děkuji.

Odpovědi
cochee

Discman má asi problém s něčím jiným a shodou okolností na CD, které problém nemají, má majitel koncerty. To je samozřejmě kravina, že přehrává jen koncerty – jak by to asi ten discman rozeznal?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

JÁ TO ŘÍKAL ŽE TEN PRODEJCE SI VYMÝŠLÍ.