Radovan M

Desert Eagle na Airsoft

Dobrý den,
předem se omlouvám, asi se to sem moc nehodí, ale možná mi někdo poradí. Která firma vyrábí elektrickou zbraň Desert Eagle která dokáže střílet semi/auto, vypadá realisticky, a je levná ? (nejlépe kdyby vážila reálných 1,8kg , ale na tom tolik nezáleží)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zkus to na www.aukro.cz tam jsem jich pár našel.
http://www.au­kro.cz/search­.php?string=De­sert+Eagle&des­cription=1&bu­y=0&new=0&pay=0&vat_in­v=0&personal_rec=0&se­arch_type=1&lo­cation_radio=1&se­lected_country=56&dis­tance=1&catego­ry_radio=1&or­der=t&st=gtex­t&listing_sel=2&lis­ting_interval=7

Další odpovědi
OuSí

Jestli můžu poradit… Pokud má bejt tato zbraň primární, tak rozhodně elektriku ne ! Malí dostřel, zanáší atd… Pokud sekundarní tak to by se dalo zkousnout, ale osobně doporučuju pokud chcete zakladku co střílí semi/Auto a je realistická tak plinovou airsoftku… Máte to jak doopravdouvou zbraň, akorát na kuličky, mrknětw na bohemia soft… viz. ZDROJ

Zdroj: airsoft.cz/shop/

GangstaHelper

Toto je hodně specifický dotaz, ale určitě ne takový dotaz, který by se sem nehodil :)