Avatar uživatele
mnbv

co mě může čekat za postih?

dobry den mam dotaz jaky me ceka postih za zpravu pres facebok romce ty cerna hubo? pozdeji mi dala dve facky ja ji vyskubla vlasy a ona se nechala osetrit a dala to na policii a ted bude prestupkova komise resit toto dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
knedlik123

Tak predevsim se v Cechach jmenuje Romka Cikanka, abychom si rozumeli, a to uz po staleti. A cernou hubu prece mela, ne ? Tak potud jste rekla jen pravdu. A to je jen vase vec, vas nazor, ktery vam nikdo nemuze brat. A to skubani vlasu a facky je vec jina. Tam musite mit svedky, jinak bude zle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
CassiusClay

Nemohu si pomoct ale asi celý český národ je slepý, oslovujete je černými ae přitom nesjou..je přece veliký rozdíl mezi negroidní rasou a europoidní a pokud se nepletu tak romové jsou europoidní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

no pokud existuje spravedlnost a nemáte mít postih, tak by správně ona neměla k té komisi dojít (ani se doplazit). K tomu často stačí pokrývka hlavy do extrémních mrazů, kovová nebo dřevěná tyč (plastik je na prd) a časové období, kdy maj kamery špatné rozlišení (stmívání a tak)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ty dvě facky s lékařským dobrozdáním Vás přijdou asi dost draho. Opět se potvrzuje zkušenost, že cikány je nejlepší držet si od těla na délku vidlí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Přestupek proti občanskému soužití jak vyšitý. Pokuta do 20000 Kč.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/prestupky/cas­t2.aspx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mnbv

facky dala ona me ja ji vyskubla az pak vlasy

před 3733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mnbv

no svedka mam svoji dceru ale predtim nez mi dala ty facky tak jsem ji odstrcila at mi jde z cesty ale ona to chce uhrat na rasismus

před 3734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
knedlik123

to neuhraje, ale to delaji radi, protoze maji cerne huby. Polaci nebo Madari by to urcite nedelali.

před 3734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
knedlik123

nepocitate ale s tim, ze ona prijde s vice svedky ? S temi musite pak prijit taky.

před 3734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mnbv

nikdo jiny tam nebyl jen ona ja a moje dcera

před 3734 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek