Avatar uživatele
anonym

deje se to jen me?

je mi jedno jestli mne nebo me Miroslavste,ja a elektronika nejdem dohromady,kdyz chci neco zapojit,nainsta­lovat konci to katastrofou,pokazde si prectu navod k pouziti,pre­louskam pro me spanelske nazvy typu USB,AH ALL-ONE,ten cudlik zapojim tam ten sem ,zapnu a-nic,tak to instaluji znovu uz by to melo jit a-nic,nejvic me stve ze uz mi smrdi pocitac,asi se neco prehralo a pali,uz podeziram vsechno z elektriky ze me to nema rado a dela to naschval

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Miroslavst, roxy52, Jahoda, anonym před 5030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

je to úplne normálne. Veľa ľudí si s technikou netyká, ale pritom sú šikovní na iné veci. Každý sme nejako postihnutí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Já bych to nebral až tak tragicky,každý jsme takto,nebo aspoň většina začínala.Já jsem takto začínal ve svých 50ti letech a dnes jsem schopný poradit i druhým.Začal jsem s knížkou „začínáme s PC“ a dnes takových podobných publikací mám na dvě desítky.Chce to jen chtít a hlavně mít na to dost času.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

Já když jdu koupit nějaký náhradní díl na auto,tak když se mě prodejce zeptá-jaký mám auto,s radostí odpovím-takový bílý.A na prodavači už vidím,jak si říká-aha,ženská.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

A proč to nezkusíte formou učení? :))
Vemte si třeba USB (Universal serial bus) a zjistíte si o tom co nejvíc informací, třeba po překousávání tolika informací dojdete i k tomu, že se stanete PC expertem..:))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

Je pravda že člověk může vyniknout jen v tom, čemu vůbec nerozumí. Čím déle bádáte, tím více zjišťujete že o tom nic nevíte a to je deprimující BIGFOOT

Zdroj: taky o tom nic nevím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eradaur

máš tam spoustu fajn odpovědí:-)) abych přidal svoji krátkou repliku! Nic si z toho nedělej, je nás „hafo“. Kdyby nebylo těchto rubrik, tak jsem mimo „mísu“ neustále 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek