deje se to jen me?

je mi jedno jestli mne nebo me Miroslavste,ja a elektronika nejdem dohromady,kdyz chci neco zapojit,nainsta­lovat konci to katastrofou,pokazde si prectu navod k pouziti,pre­louskam pro me spanelske nazvy typu USB,AH ALL-ONE,ten cudlik zapojim tam ten sem ,zapnu a-nic,tak to instaluji znovu uz by to melo jit a-nic,nejvic me stve ze uz mi smrdi pocitac,asi se neco prehralo a pali,uz podeziram vsechno z elektriky ze me to nema rado a dela to naschval

Nejlepší odpověď
led

je to úplne normálne. Veľa ľudí si s technikou netyká, ale pritom sú šikovní na iné veci. Každý sme nejako postihnutí 🙂

Další odpovědi
rynek878

Já bych to nebral až tak tragicky,každý jsme takto,nebo aspoň většina začínala.Já jsem takto začínal ve svých 50ti letech a dnes jsem schopný poradit i druhým.Začal jsem s knížkou „začínáme s PC“ a dnes takových podobných publikací mám na dvě desítky.Chce to jen chtít a hlavně mít na to dost času.

roxy52

Já když jdu koupit nějaký náhradní díl na auto,tak když se mě prodejce zeptá-jaký mám auto,s radostí odpovím-takový bílý.A na prodavači už vidím,jak si říká-aha,ženská.

SinceX

A proč to nezkusíte formou učení? :))
Vemte si třeba USB (Universal serial bus) a zjistíte si o tom co nejvíc informací, třeba po překousávání tolika informací dojdete i k tomu, že se stanete PC expertem..:))))

BIGFOOT

Je pravda že člověk může vyniknout jen v tom, čemu vůbec nerozumí. Čím déle bádáte, tím více zjišťujete že o tom nic nevíte a to je deprimující BIGFOOT

Zdroj: taky o tom nic nevím

eradaur

máš tam spoustu fajn odpovědí:-)) abych přidal svoji krátkou repliku! Nic si z toho nedělej, je nás „hafo“. Kdyby nebylo těchto rubrik, tak jsem mimo „mísu“ neustále 🙂