Avatar uživatele
Registrovaný

Dceři je 27 let a studuje prezenční doktorské studium. Mám nárok jako rodič na odpočet daně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

NEMÁTE !

Je zde věkové omezení 26 let.

§ 35c/6, písm.b) zákona o daních z příjmu:
"Za (...)dítě(...)se pro účely tohoto zákona považuje(...), pokud je(...)zletilým dítětem až do dovršení věku 26 let(...)"

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/dprij/cast3. aspx

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 772
Zlatý mosoj 433
Zlatý gecco 271
Zlatý Hlada 251
Zlatý ivzez 251
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 173
Zlatý led 171
Zlatý annas 158

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.