Dávali jste už v nějakým rádiu zahrát písničku pro nějaký zvíře?

Třeba jste k tomu ještě řekli do eteru „Ahoj Bobiku, to jsem já, tvoje maminka, hezky lež, počkej na mě, nic nedělej, neokousej mi nic, máš tam granulky i vodu, tak žádný neplechy, za chvíli jsem doma, neboj“ 😁

Nejlepší odpověď
annas

Ne. Ale při vaření či úklidu jsem poslouchala rozhlas, kde se vysílaly písničky na přání.

Bohužel, občas někdo žádal zahrát sklad u svému pejskovi. Určitě mu tím způsobil radost!! Třeba má hudebnií nadání.

Rovněž se objevila přání poslat písničku třeba manželovi, který si ji zcela jistě poslechne „v nebi“.

Beru, pokud by žena chtěla slyšet skladbu, aby si připomněla svého manžela. Ale přece je možné přání formulovat jinak.

Teď už neposlouchám, někdy jsem se musela smát, jindy kroutit hlavou.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, manželka chtěla pro tchýni … ale já jí to rozmluvil: škoda peněz za telefon …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Annas, máme v práci puštěné rádio, takže jestli chci, nebo ne, musela jsem si to vyslechnout. No, řeknu ti, že jsem se strašně dlouho tak dobře nezasmála, od infantilních přáníček, kde nějaká ukňouraná ženská posílala srdíčka přes rádio Božence, Anežce, Emilce, Františkovi a Bohouškovi…a ještě asi tak dvacet jiných jmen, až po strohá přání o jedné větě. Tak si říkám, co tak poslat přání mojemu papouškovi, ať hezky zobká slunečničku a bumbá vodičku a ať hezky dadá a čeká, že příjdu už brzy 😁