Dávali jste svým dětem nebo vnoučátkům kousnout do citrónu a smáli jste se z jejich reakce ?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – tak škodolibej jsem nikdy nebyl…
😉
Ale jednou mne fascinovala dcera, tehdy tak pětiletá, když si se mnou dala k večeři (trvala na tom) topinky s ´ďábelskou směsí´ (sám jsem ji dělal, byla tak akorát pro mne) – a pochutnávala si na ní stejně, jako já. Manželka to pozorovala a ježily se jí chlupy i na – no, všude – ona by ji nesnědla ani z donucení…
;-DD

Další odpovědi
pusinka50

Ne, to mě ani nenapadlo a jak to správně nazval gecco, nejsem škodolibá. Já byla ráda, když synáček baštil všechno, co jsem uvařila a nevymlouval se, že mu něco nechutná:-)

Drap

Neni třeba dávat dětem kousnout. Dříve či později to každé dítě zkusí ochutnat samo.

SteimlX

Vzal si ho sám na roce a půl a naprosto v pohodě snědl celej plátek a anii to s ním nehlo..

anonym

Ne,ani by mne to nenapadlo,děti na to přijdou samy.
Tys asi okusil co?
Je to přesně tvůj styl,to už vím,mít radost z cizího neštěstí a posmívat se neviňátku.
Já bejt tvým vnoučkem,tak ti dám do bůčku cukr a do piva jar,to jen na oplátku.

annas

Ad Jugar. S první větou souhlasím, ale s dalším doplněmím nikoliv. Ale bod nejde odebrat.

Případné další poznámky patří do diskuse.

anonym

Jugare, když čtu (některé) tvé příspěvky, zkřiví se mi huba, jak bych snědl kilo citronu!

anonym

To si raději dej ten citro,doporuču­ju,jinak bych tě jí zkřivil já,ale to už bys pak dohromady nedal.
Taková pubertácká otázka od tebe citrone!!!

anonym

Silné řeči miluji, ale skutek – utek.

gecco

Zažil jsem situaci, kdy mi podobnej týpek vyhrožoval skoro ´zahlušením´…
Pak jsme se náhodně potkali…
On – cca 185, 70 kilo, asketa
Já – 178, cca 100 kilo, asketa ani náhodou
___
Ani si netroufnul na místo dávno předem domluveného scuka přijít…
😉

anonym

To víš, tady se vyhrožuje pomalu i zabitím. Dr. xxx byl to samý. 🙂

Jugárek trpí nějakou demencí.

gecco

😉