Lgee

Dalo by se tímto způsobem cestovat vesmírem do obrovské vzdálenosti?

Tím že by se na obrovskou loď umístila zmrazená těla (krynogicky zmrazení lidé), a jakmile by posádka umírala, tak by je odmrazili, těch lidí krynogicky zmrazených by tam bylo strašně moc, takže by se za tu dobu dostali na hodně vzdálené místo, třeba 50.000 světel­ných let.

Odpovědi
Kelt

Možné je vše, papír snese všechno. Otázkou je zda zmrazování a odmrazování nepoškodí orgány, další otázkou je dostatek energie. Kde ji vezmu?

Drap

Nedalo

hapiky

Řešení se musí hledat jinde. Červí díra je jedna z cest. Rychlost světla je zkrátka pomalá a zřejmě nepřekonatelná. Zkrátit prostor a můžeme po galaxii jezdit na kole.