DeninaStrak

Dají se na tomhle webu odstranit otázky, které jsem přidala?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ještě je tady možnost požádat o to někoho zlatého nebo stříbrného prostřednictvím interní pošty, který ten příspěvek může skrýt. Na admina bych se nespoléhal.

Další odpovědi
annas

  1. Pokud chcete odstranit otázky a jsou starší, dopište k nim např. prosím o odstranění , aby to viděl admin, když stříbrný nebo zlatý otázku skryje. .
  2. Napsat přímo adminovi. Zdůvodňovat není třeba, jde o vaše rozhodnutí.
  3. Nestačí jen otázku skrýt, jak píše Kepler. Přece otázku maže admin, jak pozná, že otázku jiný uživatel nenahlašuje kvůli porušení pravidel?

Je vhodné, aby dotyčný požádal v IP zlatého/stříbrného uživatele, že chce svou otázku/odpověď úplně odstranit.

Tak to dělám já. Otázku nahlásim a pošlu adminovi dopis, do něhož okopíruji požadavek dotyčného. Je vidět, že si to sám přeje.

Jak jinak by se to admin dověděl, že nejde o záměr, ale o požadavek určitého jedince?

Dotyčnému napíši, že jsem poslala jeho požadavek adminovi. Jinak přece admin nezjistí, že je to přání tazatele či odpovídajícího.

anonym

Sama nemůžeš, ale pokud o to požádáš admina přes mail, otázku na základě logických důvodů smaže.

anonym

Kepler: Ale i v případě, pokud bych tě požádal, pak to musí jít přes admina?

annas

Otázka vám jen někdo skryje, ale admin ji nemusí smazat. si?

Admin přece musí vědět, že jde o přání určitého uživatele. On přece maže otázky, uživatel jen nahlašuje či skrývá.

Nevzpomínáte si?

Kepler

Ne, stačí když příspěvek nahlásím. Tím se ihned skryje.

annas

Ano. Skryje se, ale admin jej emůže vrátit.

Občas mě někdo požádá, pošlu adminovi dopis toho, kdo mě požádal.

Protože jen každý sám za sebe může rozhodnout nejen o skrytí, příspěvku, ale aby admin příspšvek smazal.