Avatar uživatele
DeninaStrak

Dají se na tomhle webu odstranit otázky, které jsem přidala?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1375 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ještě je tady možnost požádat o to někoho zlatého nebo stříbrného prostřednictvím interní pošty, který ten příspěvek může skrýt. Na admina bych se nespoléhal.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

  1. Pokud chcete odstranit otázky a jsou starší, dopište k nim např. prosím o odstranění , aby to viděl admin, když stříbrný nebo zlatý otázku skryje. .
  2. Napsat přímo adminovi. Zdůvodňovat není třeba, jde o vaše rozhodnutí.
  3. Nestačí jen otázku skrýt, jak píše Kepler. Přece otázku maže admin, jak pozná, že otázku jiný uživatel nenahlašuje kvůli porušení pravidel?

Je vhodné, aby dotyčný požádal v IP zlatého/stříbrného uživatele, že chce svou otázku/odpověď úplně odstranit.

Tak to dělám já. Otázku nahlásim a pošlu adminovi dopis, do něhož okopíruji požadavek dotyčného. Je vidět, že si to sám přeje.

Jak jinak by se to admin dověděl, že nejde o záměr, ale o požadavek určitého jedince?

Dotyčnému napíši, že jsem poslala jeho požadavek adminovi. Jinak přece admin nezjistí, že je to přání tazatele či odpovídajícího.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Sama nemůžeš, ale pokud o to požádáš admina přes mail, otázku na základě logických důvodů smaže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kepler: Ale i v případě, pokud bych tě požádal, pak to musí jít přes admina?

před 1375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Otázka vám jen někdo skryje, ale admin ji nemusí smazat. si?

Admin přece musí vědět, že jde o přání určitého uživatele. On přece maže otázky, uživatel jen nahlašuje či skrývá.

Nevzpomínáte si?

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ne, stačí když příspěvek nahlásím. Tím se ihned skryje.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ano. Skryje se, ale admin jej emůže vrátit.

Občas mě někdo požádá, pošlu adminovi dopis toho, kdo mě požádal.

Protože jen každý sám za sebe může rozhodnout nejen o skrytí, příspěvku, ale aby admin příspšvek smazal.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek