NexDroid

Dají se koupit tritiové ručičky?

Dají se koupit tritiové ručičky na náramkové hodinky, popřípadě kde by se dali sehnat? Je trn na hodinkách u všech modelů stejný, nebo existují různé průměry a tím i různé sady ručiček? Je hodinář schopný a ochotný vyměnit ručičky u hodinek, které se pohybují spíše v nižší cenové relaci? A kolik taková výměna zhruba stojí?

Nejlepší odpověď
cochee

Neměl bys jednodušší se zeptat přímo v tom hodinářství? Vzhledem k tomu, co ukázal google, si nemyslím, že by hodinkové rafiky bylo zrovna snadno sehnatelné zboží. Našel jsem ale fixy s tritiovým barvivem, tím by sis to mohl zkusit napatlat. Levné ale teda zrovna nejsou.

Zdroj: http://www.3h-tritium.cz/tritium-marker

Další odpovědi
nyjono

Ptal ses v opravně hodin?
A … hodinové ručičky samy nedělají, proč píšes – dali sehnat?
Atd.

Drap

Každý model a značka hodinek mívá svůj vlastní, specifický druh. Některé se i přesto shodují.