bobrik

Dá se z tím něco udělat?

P5B ASUS Motherboard při zapojení Verbatim 500GB, nenačetlo.
Vlastně celé to zkolabovalo. Správce zařízení neukazuje žádnou chybu. Přitom ale žádná USB přípojka nejede. Jak se dá zjistit, co se vlastně stalo a proč P5B ASUS přestal fungovat? Jak se to dá v BIOS vyhledat, zda je vše dobře nastavené. Moc děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Opakovaná otázka – to není zrovna podle pravidel tohoto webu…
😉
Zkus ten problém popsat rozumněji – MB sám o sobě nic načíst nemůže, takže

  1. jaké PC, jaký systém… – dokud to chodilo
  2. jaké změny jsi udělal
  3. jak se systém chová nyní (co lze a co nelze spustit)

Další odpovědi
HOLAS

bios ti nic neřekne, zkus nainstalovat všechny ovladače MB, např ti nejede jižní můstek. kde jsou USB a správce zařízení ani neví, že tam něco je, proto ti nic neukáže, běžná záležitost

Hlada

Nejdřív vyzkoušej pomocí flash disku nebo myši jestli jsou USB porty napájené.