Dá se vstoupit do operačního systému Android a softwarowě zvýšit hlasitost zvonění atd.?

Odpovědi
anonym

ano, hlasitost bud menime primo kyvadlovym ovladacem na bocni strane telefonu nebo v Menu->Nastaveni->..ostatni->Zvuk->Hlasitost

hlasitost vyzvaneni (sms + telefon), hlasitost medii (youtube + filmy + hudba + hry) a konecne i hlasitost budiku se nastavuji nezavisle na sobe … kazda tato kategorie ozvuceni ma v nastaveni vlastni posuvnik hlasitosti, a samozrejme i kyvadlovy ovladac po strane ovlada hlasitost prave toho druhu ozvuceni ktery prave hraje (pokud zrovna nezvuci nic pak nastavuje hlasitost vyzvaneni).