klob1

Dá se uvést do původního stavu Prestigio MultiPhone PAP5450 DUO?

Dá se tento telefon uvést zpět do nastavení, kde je to, když si koupím tento telefon, tak se zapne a musí se znovu navolit? Myslím jako to tovární nastavení, kde nic není navoleného ještě? Je to, když se poprvé po zakoupení zapne a on naběhne, tak dává tu nabídku na nastavení a volí se, co člověk tam chce? Jako jazyk a různá nastavení. myslím, to hned po vybalení z krabičky.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, jdi do nastavení, zabezpečení a stiskni „tovární nastavení“.
►Předtím si ale vypni veškeré instalace ze zálohy, neboť po restartu by přes net stahoval a instaloval aplikace a data, které jsi za tu dobu instalovala a měla v zařízení.◄
Pokud máš účet na gůglu, přihlaš se, zvol „účet“ a jdi do zabezpečení, data, tak nějak. Tam můžeš smazat zařízení, aby se neobnovily zálohy. Pokud to provedeš, skryje se to a provede smazání, restart zařízení.