hubickova

Dá se u telefonu LG OPTIMUS L9 vyměnit reproduktor?

Začal neskutečně chrastit,vyzvánění nejde slyšet…a vyplatí se to vůbec,ta výměna?Kolik to tak může stát?Protože kutil si to doma asi na koleně neopraví…?

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=LG+OP­TIMUS+L9+servis&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
lexx

jasně, bez problému, pokud teda je to tím repráčkem…sehnat náhradní – z vyřazeného mobilu co pasuje, mikropájka, zručné prsty, 10–20 min. práce, hotovo ale závada může bejt zapříčíněna zaneseným prachem zvukovodem telefonu