Rokio

Dá se sehnat nemovitost v Česku za 600.000 Kč? Jak by tato nemovitost vypadala a které by měla parametry?

Kdybych měl na útratu částku 600.000 Kč, jakou bych za tento finanční obnos pořídil nemovitost?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

I za 100 tisíc. Byty v Jirkově, obecně na severu Čech. Nevzhledné byty ve vyloučených lokalitách.
Za 600 tisíc se dá koupit nemovitost v OK stavu, ale musela by být někde na konci světa.

Další odpovědi
Kepler

Dá se i nějaký menší a starý dům určený k rekonstrukci.

Arne1

Dá. Asi budu za nedlouho prodávat malý domek na konci jedné jihomoravské vesničky. I když odhad je mnohem vyšší, tak předpokládám že ho prodám asi za 300 tisíc.

Dochy

V mém okolí lze za 600 tis. koupit zahraní chatu s pozemkem.

LiboNovy

Když nebereme v úvahu většinu krajských měst, tak se dá za takové peníze sehnat bydlení skoro všude. Co to bude ale konkrétně za nemovitost je už individuální podle lokality. V krásných žádaných lokalitách pravděpodobně nic neseženete, ale dá se sehnat něco v okrajovějších místech nebo když natrefíte na člověka, co se potřebuje nemovitosti zbavit rychle.

Osobně bych hledal obce a lokality, které jsou aktuálně méně atraktivní (levné), ale plánuje se v jejich okolí v následujících letech investovat do rozvoje (nové pracovní místa, zkrášlování, dálnice usnadňující dostupnost do velkého města apod.). Díky tomu se vám může nemovitost skokově zhodnotit o mnoho %. Další tipy můžete najít třeba tady: https://www.mam­byt.cz/byt-na-investici/6-faktu-ktere-musite-vedet-pred-koupi-bytu/

zjentek

Za 600 litrů uplácáš parádní, luxusní hnízdo k životu, ovšem na start doporučuji investovat do>>> https://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=mast+na+sva­ly

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.