DaniSimk

Dá se s Pilates zhubnout nebo jen zpevnit tělo?

Doplňuji:
Předem díky za odpověď

Odpovědi
kelley

Spíš jen zpevnění těla a formování postavy. Na hubnutí to chce celkovou změnu životosprávy, hlavně jídelníček (což se mi taky nedaří se donutit), ale má na to velký vliv třeba i psychika a dědičné predispozice. Co se týká pohybu, tak to chce najít tu správnou aktivitu s tou správnou tepovou frekvencí (ne menší, ale ani ne vyšší !) při které se nejlépe spalují tuky – závisí na věku, hmotnosti, pohlaví…

Zdroj: http://www.nu­trend.cz/fatdi­rect/tepova-frekvence/art_19986/te­pova-frekvence.aspx