erevin

Dá se pustit blu-ray film na notebooku?

Dobrý den, dá se pustit film blu-ray na obyčejném notebooku? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Hykam

Pokud má blu-ray mechaniku, tak ano.

Doplňuji:
Alexandra: blu-ray je typ nosiče dat, následovník DVD, ne formát videa.

Další odpovědi
alexandra

Záleží,kde ho máš.Jestli originál na tom médiu ,tak musíš mít mechaniku Blu-ray,jak píše Hykam,ale pokud ho máš stáhnutý do počítače,nebo na HDD,tak ho určitě přehraješ v nějakém přehrávači v počítači.
Doplňuji:
Já vím že Blu-ray je nosič,ale já si nějaké filmy blu-ray stahuji a přehrávám v počítači, mají strašně moc Gb,tak ty jsem myslela.http://fo­rumwarez.info/vi­ewforum.php?f=422