Heřman

Dá se připoji k internetu přes tento způsob?

Mobil připojený k Wi-Fi routru a přitom je připojený k notebooku který čerpá data z mobil který je připojený na… a zase od znova.
Doplňuji:
Signál internetu: Z Wi-Fi routru bezdrátově do mobilu a z mobilu kabelem do notebooku jde internetové připoje… prostě notebook je připojený k internetu přes kabel mobil a Wi-Fi router…

Odpovědi
tomasstir325

Trochu jsem to nepochopil…

ven.cik

Nejsem si jistý, ale asi ne, nevim proč to dělat tak složitě, prostě ten notebook připoj k tý Wi-fi…

cochee

Teoreticky by to asi možné bylo, no ale myslím si, že žádného z výrobců by taková „divočina“ nenapadla, takže asi budete marně hledat takový mobil 🙂

huxa

dopním trochu vaši otázku ;) Lze použít mobil jako externí wi-fi pro počítač, ke kterému je připojen kabelem?