Maggie.b

Dá se opálit přes sklo?

Sklo je průhledné ale pořád je to nějaká věc…

Nejlepší odpověď
Drap

Dá, přes čiré sklo ultrafialové paprsky prostupují jen částečně omezené. To znamená , že se opalím ale bude to trvat o chvíli déle než bez skla.

Další odpovědi
Jikra

No tak to teda silně pochybuju.
Mě se to teda ještě nikdy nepovedlo a to jsem strávil za sklem hodně času (tím myslím v létě a profesně).

poa.li

Teď jsem tuhle otázku chtěl vložit… svět je malej no..

juie

já jsem zase slyšela,že nedá(kéž by se dalo… :) )

pokazdejinak

asi bych se tak neopalovala, protože to trvá dlouho, ale čiré sklo opravdu propouští UV záření – schválně si zkuste koupit brýle bez UV filtru, za jak dlouho oslepnete ;)