bolak

Dá se někde koupit takový ten umělohmotný vnitřek z baterky?

Když si koupíte v obchodě velkou baterku (svítilnu) na 4 buřty, tak je vevnitř takovej umělohmotnej futrál, který ty baterie jakoby spojí do série (asi), aby to vyvinulo takovou záři, kterou ta baterka slibuje. A já bych potřeboval koupit jenom tadyten díl, prostě bez toho abych musel kupovat celou baterku. Nevím pod čím to hledat, protože nevím jak se tomu odborně říká.

Pokud by bylo něco takovýho i na tužkový baterie, tak tím lépe. Prostě potřebuju spojit několik baterií (čtyři nebo víc) do série, tak aby držely pohromadě a s celým tímhle „spojením“ se dalo manipulovat.

mosoj, gecco: dík, objednal jsem si nakonec na 8×AA :) ; a ještě dotaz, kdybych si jich vzal třeba 10ks, a připojil je k sobě, a pak se omylem dotknul nějakýho drátu, mohlo by mi to ublížit? Nebo kolik těchto battery boxů můžu připojit k sobě, aby mi to nic neudělalo?

Nejlepší odpověď
mosoj

Běžně v GES na tužkové baterie. Na různý počet.

Vypadá to takto :

http://www.au­tanavysilacku­.cz/test/index­.php?a=katego­rie&lo=0&p=1&k­=199&PHPSESSID=b7bc99f2­cd9bfab5e4cd82a­bad6f2f81

Další odpovědi
gecco

Vyber si na kolik baterií a jakého typu – http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=držák+na+ba­terie …
😉

mosoj

Ano ublížit ti to ublížit může. Nejde o napětí ale o proud !!!!
Stejnosměrný proud je nebezpečnější než střídavý.
Vezmi ale v potaz, že to je rada od čuráka.

bolak

beru v potas :))

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.