Avatar uživatele
bolak

Dá se někde koupit takový ten umělohmotný vnitřek z baterky?

Když si koupíte v obchodě velkou baterku (svítilnu) na 4 buřty, tak je vevnitř takovej umělohmotnej futrál, který ty baterie jakoby spojí do série (asi), aby to vyvinulo takovou záři, kterou ta baterka slibuje. A já bych potřeboval koupit jenom tadyten díl, prostě bez toho abych musel kupovat celou baterku. Nevím pod čím to hledat, protože nevím jak se tomu odborně říká.

Pokud by bylo něco takovýho i na tužkový baterie, tak tím lépe. Prostě potřebuju spojit několik baterií (čtyři nebo víc) do série, tak aby držely pohromadě a s celým tímhle „spojením“ se dalo manipulovat.

mosoj, gecco: dík, objednal jsem si nakonec na 8×AA :) ; a ještě dotaz, kdybych si jich vzal třeba 10ks, a připojil je k sobě, a pak se omylem dotknul nějakýho drátu, mohlo by mi to ublížit? Nebo kolik těchto battery boxů můžu připojit k sobě, aby mi to nic neudělalo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 0 před 3181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Běžně v GES na tužkové baterie. Na různý počet.

Vypadá to takto :

http://www.au­tanavysilacku­.cz/test/index­.php?a=katego­rie&lo=0&p=1&k­=199&PHPSESSID=b7bc99f2­cd9bfab5e4cd82a­bad6f2f81

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Vyber si na kolik baterií a jakého typu – http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=držák+na+ba­terie …
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Ano ublížit ti to ublížit může. Nejde o napětí ale o proud !!!!
Stejnosměrný proud je nebezpečnější než střídavý.
Vezmi ale v potaz, že to je rada od čuráka.

před 3181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

beru v potas :))

před 3179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3182 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek