LosDementos

Dá se nějakým způsobem přihlásit na doklady vozidlo, které je sestavené z více vozidel, jako např. motorka na míru?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to možné, ale obtížné. Jako stavba motorového vozidla. Musíš mít doklady o nabytí dílů, musí vyhovovat všem platným předpisům. Kromě toho je potřeba schválení výrobců hlavních dílů, že mohou být takto použity.

Další odpovědi
cukrar

Ano, jde to, přesně podle zákona 56/2001. Tam jsou uvedeny podrobnosti.

elkon

Každý prototyp musí projít schválením pro provoz na pozemních komunikacích a musí mít homologaci.