Avatar uživatele
Dane!

Dá se nějak obnovit ztracená historie v prohlížeči?

Nejen historie, ale vlastně všechna data – mezipaměť, cookies, účty, záložky a všechno.
Chtěl jsem si zrychlit prohlížeč i počítač, tak jsem si dal Obnovu Firefoxu. Zde ještě nebyl problém. Pak jsem dal Obnovení počítače do dřívějšího stavu, ale to mi bohužel smazalo naprosto všechno v prohlížeči a restartovalo ho na nulu. Nebyl jsem na to upozorněn! Schválně jsem si procházel, co vše to udělá. Psalo to, že to neovlivní soubory, data a další věci, jen že to maximálně může odstanit nedávno stáhle programy a akualizace. Po znovunačtení systému a otevření prohlížeče tam nic nebylo. Jenže já potřebuju spoustu věcí, které tam mám, teda měl jsem, bylo tam toho plno uloženo, mnoho věcí v záložkách, rozečtené (nezavřené) panely a podobně. Krom účtů a hlavně záložek mě trápí především ty panely. Vždy to dělám tak, že když vypínám počítač, tak s prohlížečem zavřu několik panelů najednou a později, když zase otvírám prohlížeč, tak si Obnovuji předchozí relace — ale teď nemám, co obnovit, protože je vše pryč.
Na ploše se akorát objevila složka Původní data aplikace Firefox. Jde to z toho nějak obnovit? Ale je to hromada nesmyslů.
Je tedy nějaký způsob? Docela bych potřeboval přístup k těm věcem, které jsem tam měl.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, Alesh před 702 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Ano, mělo by to jít právě pomocí té složky. Podle toho, co jsem vyčetl v odkazu, by mělo stačit překopírování do správné lokace.

Zdroj: https://suppor­t.mozilla.org/en-US/kb/back-and-restore-information-firefox-profiles#w_res­toring-a-profile-backup

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rrihamirek1

prace kvapna malo platna nebo taky dvakrat mer jednou rez. a kdo chce moc nema nic. kdo chce kam pomozme mu tam. vyber si sve uslovi.

Upravil/a: rrihamirek1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek