Dane!

Dá se nějak obnovit ztracená historie v prohlížeči?

Nejen historie, ale vlastně všechna data – mezipaměť, cookies, účty, záložky a všechno.
Chtěl jsem si zrychlit prohlížeč i počítač, tak jsem si dal Obnovu Firefoxu. Zde ještě nebyl problém. Pak jsem dal Obnovení počítače do dřívějšího stavu, ale to mi bohužel smazalo naprosto všechno v prohlížeči a restartovalo ho na nulu. Nebyl jsem na to upozorněn! Schválně jsem si procházel, co vše to udělá. Psalo to, že to neovlivní soubory, data a další věci, jen že to maximálně může odstanit nedávno stáhle programy a akualizace. Po znovunačtení systému a otevření prohlížeče tam nic nebylo. Jenže já potřebuju spoustu věcí, které tam mám, teda měl jsem, bylo tam toho plno uloženo, mnoho věcí v záložkách, rozečtené (nezavřené) panely a podobně. Krom účtů a hlavně záložek mě trápí především ty panely. Vždy to dělám tak, že když vypínám počítač, tak s prohlížečem zavřu několik panelů najednou a později, když zase otvírám prohlížeč, tak si Obnovuji předchozí relace — ale teď nemám, co obnovit, protože je vše pryč.
Na ploše se akorát objevila složka Původní data aplikace Firefox. Jde to z toho nějak obnovit? Ale je to hromada nesmyslů.
Je tedy nějaký způsob? Docela bych potřeboval přístup k těm věcem, které jsem tam měl.

Nejlepší odpověď
Alesh

Ano, mělo by to jít právě pomocí té složky. Podle toho, co jsem vyčetl v odkazu, by mělo stačit překopírování do správné lokace.

Zdroj: https://suppor­t.mozilla.org/en-US/kb/back-and-restore-information-firefox-profiles#w_res­toring-a-profile-backup

Další odpovědi
rrihamirek1

prace kvapna malo platna nebo taky dvakrat mer jednou rez. a kdo chce moc nema nic. kdo chce kam pomozme mu tam. vyber si sve uslovi.