Funna

Dá se nějak…

zablokovat uživatel (něco jako Blacklist), který si pokládání otázek plete s chatem?
viz. Hanakarla…je to pořád dokola…
Doplňuji:
jestli já, jako řadový uživatel, můžu nějak zatrhnou tipec, někomu jinému tak, abych ho „zrušila“ úplně pro všechny…předpo­kládám, že těžko…ale jestli to může jen pán velkomožný admin, kterého tu nikdo neviděl, ale všichni víme že existuje, tak by měl reagovat trochu rychleji, než jednou za den…nějak mě to do teď nezajímalo, ale jsou tu něco jako řadový správci, kteří se tu přes den potulují a takové nesmysly napravují (teď se ptám pro některé asi divně, ale fakt nevím, jak to tu funguje)…

Nejlepší odpověď
anonym

Funno, dá se buď nereagovat, nebo ty otázky mazat, nebo napsat adminovi, aby tohle blbnutí ukončil z titulu své činnosti.

Další odpovědi
bolak

myslíš zablokovat jen u tebe nebo zablokovat ji definitvně a kompletně u všech?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-nastavit-abych-nevidel-otazky-od-urciteho-uzivatele

manon

Počítám, že se Hanakarla octla ve velmi svízelné životní situaci. Nic asi neví o tom, jak fungují Odpovědi, ale asi zkouší najít pomoc kde se dá. Tak nemusíme hned být tak přísní, ne?

bolak

správně by se mělo říkat né „jak to tu funuguje“, ale „jak to tu nefunguje“ :) ale myslím že zatnout tipec pro všechny kvůli nezpůsobilému chování nejspíš půjde dost těžko, mrkni třeba na Dr., na toho si tu stěžuje 3/4 všech uživatelů každej druhej den a furt se tu vyskytuje..

anonym

Vědomě lžeš, vymýšlíš si a pomlouváš, nic z toho nemůžeš doložit, přestaň se chovat jak uražený děcko!
Podporuješ-li podvádění, nemáš se čím chlubit. Pouze dodržuji to, k čemu jsme se všichni zavázali při registraci. Kdyby to dokázali i ostatní, tak by tu žádné problémy ani třenice nikdy nenastaly.
(Já jsem nikde bany nedostal, ani nečachruji s různými profily, jako někdo).

anonym

Dr., pamatujete si jeste na minuly rezim ? Vy jste sel s davem .., ale bylo spousty, kteri byli proti … , proste kazdej nebude drzet hubu a krok .. my obcas rebelujeme. Ja napr. posilam na odpovedi uplne vsechny prispevky vase, ktere se me zdaji , ze jsou mimo kodex. -iv-

bolak

mokrej hadr na hlavu a alou do postele

anonym

ne bolak ! my ho posleme na tu kolonoskopii .
:)

anonym

Komu dojdou argumenty, zmůže se jen na vulgarity.

bolak

nikdo na tebe vulgární nebyl, bež spát prosimtě

Funna

no jo..ale na něj si stěžují proč? protože je tu mravokárce satryktně dodržuje pravidla…ale tohle bylo úplně naopak…ona kazdou větu psala jako novou otázku…se podívej kolik za pár minut naflákala otázek…

bolak

protože rejpe, uráží, vyhrožuje soudem, na některé uživatele už tu dokonce sepsal žalobu a poslal kopii k nahlédnutí…a vyhodili ho? no zkus hádat? :)

myslím že oproti tomu je prohřešek hanakarly vyloženě titěrnost..

anonym

a vsichni uz jsme hlaseny na UUUOOO … pak najednou ale Dr. otocil a najednou .., ze je vsechno jen virtualni.., zadne UUUOOO , zadne soudy …, ani zadna veselka . :( -iv-

Funna

sorry Očko..na tohle se fakt nedalo nereagovat…