Beer4Real

Jde nastavit abych neviděl otázky od určitého uživatele?

Jeho otázky mě přijdou nevhodné a radši bych je na té zdi neviděl. Blokace uživatele to nezmění.
Doplňuji:
Bolak tvoje určitě ne :) jde mi o to že tu někdo účelově přidává otázky na které již zná odpověď, jen pro to aby získal hodně bodů a to mě přijde ubohé. Ptám se na to co nevím, kvůli získávání bodů a palců je tu třeba facebook.

Nejlepší odpověď
bolak

Já to tak kdysi nastavený měl, stáhnul sem si AdBlock, ten sem si otevřel a u příspěvků Dr.Axla jsem si označil celej rámec a ten jsem si přidal do blokovaných jako nežádoucí reklamu. V tý starý verzi to pokud vím fungovalo dobře, akorát diskuze to nějak neumělo dezinfikovat.

PS: Jsou to moje otázky, žejo? 🙂

Další odpovědi
briketka10

máš jedinou možnost otázce nedat bodík a odpovědi taky
takový program tu ještě není byla bych ráda, kdyby byl
ubylo by neužitečných informací a falešných bodů

nebo je nečti vůbec, věř pomáhá to :))

anonym

Tak tahle možnost tu ještě není. Nezbude Ti než takové otázky přecházet mlčením a neotvírat je.
Můžeš si vybírat otázky jen podle určitých kategorií a tím výskyt těch nežádoucích podstatně omezit.

Bublinka°°

To jako nechceš vidět moje otázky ?

manon

bolak: Tak už té otázce rozumíš? :)