LuK4S3k CZ

Dá se levně ale hlavně zdravě najíst i ve fastfoodu ?

Asi ne co.

Nejlepší odpověď
www

Ani levně, natož zdravě.

Další odpovědi
zjentek

výsledky nejlépe vypozoruješ na lidech, kteří fastfood používají. Poznáš to na nich jak vizuálně (zdravotně), tak finančně. Časem nebude žádný problém to rozpoznat. Myslím po epidemii. Ty zdravé pak nebude problém jednoznačně rozpoznat,i když na ně pak narazíš jen sem-tam.
Doplňuji:
terry ti dává globální odpověď na tvou otázku: všichni chtějí a potřebují vydělat .).).)

david22

Některé řetězce se už snaží něco nabízet, třeba saláty. Jsou nekřesťansky drahé.

terry

Ty jsi neviděl, že některé nabízejí i zeleninové saláty?
A co je pro tebe levně? Za vše se musí platit, všichni chtějí i potřebují vydělat a ceny mají podle poptávky a nabídly.

krum

Zdravě? Tak takový vážně neznám. Sice opravdu nabízejí různé saláty, ale ty mají dresink pomalu tučnější než hambáč a většinou přísady dovážejí z jiných zemí, takže nic moc.