Dá se jezdit nakole bez sedla?

Potřebuji jet 20 km za dědou,ale trčí mi tam jenom ta tyčka…

Nejlepší odpověď
Agneta

Řekni dědovi, ať nastartuje Mercedesa, a přijede pro tebe. Každý správný děda má MB nebo BMW (přece čím starší, tím větší auto) :DDD
Doplňuji:
Jestli tvůj děda ale bydlí na Chánově, tak tam radči ani nejezdi:DDD

Další odpovědi
anonym

Dá,aspon si užiješ,

Awe

Nasedni na tyčku,ale pozor na mnohonásobné orgasmy…Při 20 km jich pár bude

RyuzakiKate

No tak dá se stoupnout jen na pedály a šlapat, žejo..
A tohle by se ti líbilo? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=J1y4RRWm3xw

lexx

To divnej nápad, 20 km to nevydržíš…což je problém odmontovat sedlo z nějakého odloženého kola ? většinou celkem pasují, nebo si vypůjčit od známého…

anonym

Agneta – Můj děda přišel ve válce o řidičský průkaz,když řídil tank pod vlivem vitamínů a od konce války bydlí na samotě u lesa v osadě Amišů v podkrkonoší.

Agneta

Když je u Amišů, tak může přijet „koňmo“ :DDD

anonym

Nemůže jednak,protože se ho chystám"přepad­nout"v tom nejlepším a taky proto,že Amišové odmítají veškeré vymoženosti včetně mobilů a internetu,když jsem ho viděla naposledy,tak jsme se domlouvali na květen"lásky čas",ale já musím přijet dříve,abych mu oznámila,že už jsem to dostala.

Agneta

A nebo si to domluv s Quentosem, on bydlí „za rohem“ ale s ním by to mohlo být určité riziko… :DDD

bolak

já bych potřeboval sehnat ty amišové boty

Agneta

boláku, říká se semišové…:DDD