bolak

Dá se ještě u vodafone pořídit tarif Odepiš?

Případně jakej podobnej tarif, smsky do koruny a paušál měsíčně třeba do pajcky (50Kčs).

Nejlepší odpověď
BurTon

Tarif Odepiš už Vodafone nenabízí. Obávám se, že takový tarif jako byl ten Odepiš se už nesežene. Pokud provoláte a propíšete jen minimálně, tak bych doporučil O2 Zero. Není to paušál, ale je tam výhodné volání a sms, výdaje jsou pod kontrolou.

Další odpovědi
hanulka11

ano já ho mám -měsíčně 12kč … 40min volání zdarma do stejné sítě a pak si platím co je navíc

Kukucz

Nelze, nedávno jsem jej zrušil, protože dnes již není zdaleka tak výhodný, jako když s ním Oskar začínal (dokonce ze začátku bylo možné zdarma volat i do jiných sítí zdarma). 40 minut volání na Vodafone za cca 13 Kč měsíčně je sice fajn, ale nehodlám s sebou nosit dva tři telefony, kdybych náhodou potřeboval volat tam či tam.
Mimochodem i Vodafone stále nabízí nulový paušál, ale je to víceméně podpultovka, tak to chce jen trochu víc snahy a není problém si jej u VF nastavit.

Segi

Ak vlastníš IN kartu, ešte je tu možnost iného tarifu ak ti nevadí že je to za 88kč. Malo by to stále platiť.
http://mobilo­vinky.blog.mo­bilmania.cz/2011/06/­vodafone-a-cd-75-sleva-na-tarif/

bolak

BurTon, Kukucz: A dá se od někoho alespoň odkoupit? Myslím celou simkartu a nechat to u vodafone přepsat na mě? Vyhověj mi?

bolak

hanulka11: já ho měl taky, ale teď mi někdo ukrad simkartu (asi se mu to zdálo jako čupr koupě, když to bylo zadara) a teď sem se koukal na vodafone stránky a nikde sem to nemoch najít. Já vím že to normálně funguje, ale jde mi o to jestli se to ještě dá pořídit, protože vodafone obecně nechává lidem běžet i tarify který už dávno stáhnul z nabídky. Třeba „Slyším Vás“ běžel ještě asi tři roky po tom co byl oficiálně staženej.

hanulka11

tak jsem hledala a našla jsem ,že před dvěma lety byla poslední šance si Odepiš založit…no vidíš ani to nevím – mně holt běží dál už cca 5 let – stále mi vyhovuje
takže budeš muset pohledat něco jiného