Avatar uživatele
bolak

Dá se ještě u vodafone pořídit tarif Odepiš?

Případně jakej podobnej tarif, smsky do koruny a paušál měsíčně třeba do pajcky (50Kčs).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BurTon

Tarif Odepiš už Vodafone nenabízí. Obávám se, že takový tarif jako byl ten Odepiš se už nesežene. Pokud provoláte a propíšete jen minimálně, tak bych doporučil O2 Zero. Není to paušál, ale je tam výhodné volání a sms, výdaje jsou pod kontrolou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

ano já ho mám -měsíčně 12kč … 40min volání zdarma do stejné sítě a pak si platím co je navíc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kukucz

Nelze, nedávno jsem jej zrušil, protože dnes již není zdaleka tak výhodný, jako když s ním Oskar začínal (dokonce ze začátku bylo možné zdarma volat i do jiných sítí zdarma). 40 minut volání na Vodafone za cca 13 Kč měsíčně je sice fajn, ale nehodlám s sebou nosit dva tři telefony, kdybych náhodou potřeboval volat tam či tam.
Mimochodem i Vodafone stále nabízí nulový paušál, ale je to víceméně podpultovka, tak to chce jen trochu víc snahy a není problém si jej u VF nastavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Segi

Ak vlastníš IN kartu, ešte je tu možnost iného tarifu ak ti nevadí že je to za 88kč. Malo by to stále platiť.
http://mobilo­vinky.blog.mo­bilmania.cz/2011/06/­vodafone-a-cd-75-sleva-na-tarif/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

BurTon, Kukucz: A dá se od někoho alespoň odkoupit? Myslím celou simkartu a nechat to u vodafone přepsat na mě? Vyhověj mi?

před 4175 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

hanulka11: já ho měl taky, ale teď mi někdo ukrad simkartu (asi se mu to zdálo jako čupr koupě, když to bylo zadara) a teď sem se koukal na vodafone stránky a nikde sem to nemoch najít. Já vím že to normálně funguje, ale jde mi o to jestli se to ještě dá pořídit, protože vodafone obecně nechává lidem běžet i tarify který už dávno stáhnul z nabídky. Třeba „Slyším Vás“ běžel ještě asi tři roky po tom co byl oficiálně staženej.

před 4175 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

tak jsem hledala a našla jsem ,že před dvěma lety byla poslední šance si Odepiš založit…no vidíš ani to nevím – mně holt běží dál už cca 5 let – stále mi vyhovuje
takže budeš muset pohledat něco jiného

před 4175 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek