Pavel950710

Cviky na střed prsních svalů

Pánové, jaké cviky vám zabírají nejlépe na střed prsních svalů (kolem té mezery)? Já na to jedu často peck deck, celkem to cítím, ale moc to neroste.

Odpovědi
Gus_Fring

Tam to ani moc neporoste. Tam jde hlavně o to, to vyrýsovat. Ale celkem účinné jsou třeba tricepsové kliky. Popravdě, moc se této části nevěnuji, hrudník beru jako jednu partii a někdy ji odcvičím několika sériemi tlaků, někdy rozpažky a někdy peck-deck. Sem tam udělám i výjimku a dám třeba kliky, TRX rozpažování nebo bench-press. Ale vzhledem k tomu, že jedu 3× týdně full-body, tak se soustředím na celé tělo a snažím se o co nejvíce komplexní cviky. Takže hrudník (konkrétně pouze horní část prsu) zasáhnu i tlakama na ramena.