flodur

Cvičíte ráno když vstanete?

http://youtube­.zex.cz/video­.php?id=ukaz&co=20091­012164324

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Už jsem se lekl, že bych si měl nějak huntovat tělo. Takto si rád zacvičím. Hlavně ty uši rozpohybovat :D:D

Další odpovědi
vecernice

Každý ráno se pokouším přivést tělo k životu a to i cvičením,ale ne vždycky,protože někdy nestíhám.Zítra vyzkouším to s tím obličejem,snad to nenechá následky.

panenka

Ráno ne ale odpoledne jezdím na plavání do krytého bazénu a navečer jdu se psem na 10 minut ještě na procházku.
Jinak supr podívaná na youtube pěkně jsem se zasmála.

kapka

Jak to dělá tím nosem? Copak je to slon? To je trik, ne?

martina1

Pokud se dá považovat za rozcvičku oblékání,krmení a přebalování dětí.Úklid nepořádku z večera a pití kávy,tak to cvičím každý den a někdy jsem hotová už po hodině.Jinak jsem dřív cvičila spíš odpoledne.

Bumbes

Pěkné ksichtocviky jen co je pravda, já umím asi tak čtvrtinu, ale po ránu bych nejspíš neuspěl. A jiné cviky ráno už vůbec neprovozuji, za celý den se nacvičím a naběhám dost a dost.

aramah

Šikovně provedené.