Ondra Prokop

V dubnu mi bude 14. Dávám na tlaky s jednoručkami cca 17 kg. Není to moc?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat: dávám na tlaky s jednoručkami cca 17 kg. V dubnu mi bude 14. Není to moc? Případně jestli si nezastavim růs,t jestli mám třeba ubrat. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Gus_Fring

To není žádná závratná hmotnost. Jen nejezdi takové ty maximálky (třeba 1 či 2 opakování, kdy jedeš úplně na maximum a jsi rád, že žiješ). Prostě nepřepaluj to, ještě nejseš kulturista ani powerlifter. Až ti bude 19 20, tak to bude jiná.

Lotr2008

Ja bych se na cvičení vykašlal, uzivej si zivota, dokud to jde. Byt obezni neni ostuda.

da ny

V tomto věku, je to moc.

Ondra Prokop

@Lotr2008 ahoj obézní fakt nejsem cvičení mě strašně baví a naplňuje mě