LucieKostík

Když si kůň při cvalu „přehodí“ nohu, na kterou cválá, je to chyba jeho, nebo jezdce?

Mám takový problém. Jezdím už několik let, mému koníkovi je osm let. Když jedeme podél jízdárny a nacváláme, a vím, že když tu vnitřní nohu „natahuje víc“ cválá na správnou nohu. Ale když si ji najednou sám jen tak přehodí, tak je to jeho chyba, anebo je to moje chyba a něco jsem před tím udělala špatně? (A ten koník je ve skutečnosti poník, ale v tom asi žádný rozdíl není)

Odpovědi
Agneta

Je to jeho chyba…a řekla bych, že to je u poníků normálka:DD

baryyk500

řekla bych že to muže byt tvoje i jeho chyba. Tvoje by byla v připadě ze by jsi mu dala holenema nechtěne najevo ze cgces přeskočit na jinou nohu. Možná si to ani neuvedomis pokud je koník citlivý na pobídky. Jeho chyba by byla v připadě ze je to jeho zlozvyk a nebo to dela schválně nebo mu to je příjemnější o cem pochybuju ale možné to je.