MirKop

Čtete/četli jste svým dětem pohádky před spaním ?

Jak jste na tom vy? Mě je 13 let a moje mamka mi někdy do 3. třídy četla pohádky. Do teď poslouchám před spaním pohádky na CD. ( Klidně si myslete, že jsem divná!)☺

Nejlepší odpověď
Drap

Ano četl. Teď čtu občas vnukům.

Další odpovědi
anonym

dcerce jsem četl pohádky. Rozvíjí to fantasii, slovní zásobu a jiné. Dodnes si holka čte a není závislák na PC. Už jako miminko jsem ji měl na hrudi a cetl jsem ji. Xkrát jsme oba usnuli. Divná nejsi, jsi špička.

anonym

Rozhodně si nemyslím,že jsi divná!:-) Na pohádky se dá dívat v káždém věku. Ty poslechové navíc nekazí oči a rozvíjí fantazii a představivost,takže supr 🙂
Já sice děti nemám,ale máma mi taky četla jak jsem byla malá. Rozhodně je to skvělé číst dětem před spaním!

marci1

Pohádka před spaním ( čtená, nebo na CD ) je úplně super. 🙂

genea1

ano, myslím,že to je superní čst si pohádky, mám to ráda pořád

quentos

Děti zatím nemám, ale četl jsem před spaním mladší sestře; maminka mi taky před spaním četla, když jsem byl malej. Byl jsem dobrej posluchač, ale byl jsem taky už tehdy zvědavej, co je co za písmenko, tak jsem se naučil už ve čtyřech letech číst. Vod tý doby jsem vášnivej čtenář furt, tož doufám, že moje děti na tom budou podobně, ohledně čtení před spaním budu dělat, co bude v mých silách.

da ny

Ano, četla jsem ráda dětem pohádky nebo vyprávěla a ony jako maličké vyprávěly pohádku slovo od lova mně :) Někdy mne i opravovaly.
Obě čtou rády knihy.

postcd

moje matka mi četla když mi bylo pár let. ještě teď na to vzpomínám jako na zajímavou a příjemnou činnost ve které jsem se cítil spokojený. nejen že se dítě rozvíjí ale také se vytváří vztah mezi rodičem a dítětem, navíc se rodič sám zdokonaluje při čtení.

Emefej

Když byly děti malé, byl jsem víc v práci než doma, takže jsem jim nečetl. Vynahradil jsem si to na vnoučatech, těm jsem četl hodně.