GirlVampire

Poradíte, jak vyřešit problém v internetovém bankovnictví ČSOB?

Dobrý den,
mám takový problém s internetovým bankovnictvím ČSOB. Když se přihlásím do svého účtu, tak mi to vůbec neukazuje kolik mám peněz, a když kliknu na zůstatek nebo pohyb peněz, tak mi to napíše jen UPOZORNĚNÍ: Požadovaná volba nemá přiřazeny žádné účty. (chyba 104) a já nevím co s tím mám dělat, poraďte někdo prosím.

Původní neotázka
ČSOB internetbanking 24?

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Zaslat dotaz na banku s uvedením problému a čísla chyby. Nebo navštívit pobočku (viz Drap).

Další odpovědi
Tw!st

Zavolej jim na helpdesk internetového bankovnictví 495 800 111 nebo klientskou linku 800 300 300

Drap

Zeptat se přímo na pobočce banky