LůcaDůcaPůca

country zpěvák

Neznáte nějakého mladého zpěváka co zpívá americké coutry?

Nejlepší odpověď
quentos

mraky… otázka je, kdo se „ještě“ počítá za mladého

Shooter Jennings (32 let, syn countryové legendy Waylona Jenningse), Tracy Lawrence (44 let), Tracy Byrd (46 let), Clint Black (letos oslavil padesátiny), Garth Brooks (rovněž 50 let), John Michael Montgomery (47 let), Greg Holland (45 let), Mark Chesnutt (49 let), Shawn Colvin (54, je ještě mladej? ;{)>, Dwight Yoakam (55 let, taky ještě neni starej ;{)>
Pokud otázku myslíte nepříznakově, tedy i zpěvačky, tak řekněte, přidám… americkou country hudbou jsem byl odkojen

Další odpovědi
Tom20

Já přidám:Blake Shelton
http://www.you­tube.com/watch?v=PJe754c­Lbok

Ar

To: quentos tak to mě nepřekvapuje, Banjo taky zvládáš?

quentos

jj, to ho mám rád taky :{)> von ještě na starý kolena přitvrdil – viz album „The Great Divide“, to má pěknej říz ;{)>

briketka10

taky si poslechnu ráda country měl to rád taťka hlavně Willie Nelsona je mu již 79let jeho písně jsou moc hezké :)

quentos

Ar: hehe, kupodivu na nic nehraju, tyhle buňky podědila sestra, já jsem jenom posluchač ;{)>