Sasanka P.

Co dělám při"korektorovani" spatne?

Nevím proč, ale ať si dávám jak si dávám korektor vždy se znej udělá taková škrupinka a je děsně vidět a nic nezakrývá. Je to konektorem? DELA Mi to to tizto úplně každý. Nebo mojí pleti? Nebo to jenže nanasim?

Odpovědi
anonym

Asi to bude tím konektorem. Měl by být pozlacený.

Rose Nai nai

Tak nejspíš máš buď špatný odstín nebo nekvalitní korektor nebo suchou pleť.
Tak odstín doporučuju zkoušet testry a vybírat důkladně, případně se i zeptat prodavaček.
Nekvaltní korektor tak na to pomůže jen si koupit kvalitní a případně i primer pod korektor – podle mě je nejlepší od Catrice – Liquid Camouflage a nebo Rimmel – Match Perfection.
Na suchou pleť platí jen jediné a to mazat krémem a starat se o ní :) Jinak to může táké trochu vyřešit ten primer pod makeup/korektor.

Ještě v nanášení ti mohu poradit takový trika to že si dáš korektor nejdříve na prst (on se na něm zahřeje a bude se s ním lépe pracovat) pak ho z toho prstu „obtiskneš“ na pupínek – otřeš si jakoby ten prst o ten pupínek. A pak to jen rozblendi beauty blendrem nebo štětcem (stačí obyčejným na pudr).