Jojomi

Co znamenají tyhle slova ve španělštině?

Profesor nám zadal úkol abychom si vyhledaly,co znamenají tahle slova, hledala jsem ve slovníku a nic mi to nenašlo.
Prosím jedná se o tyhle slova.

olivar
álamos
boinas
chiquita
cubalibre
A jak se ve španělštině přeloží kontinent?

Nejlepší odpověď
annas

Vložte do překladače, významy všech slov najdete. Potěší vás určitě víc, když splníte DÚ sama. Zkoušela jsem.

Vlevo napíšete slovo španělské, kliknete na Přeložit a vpravo se objeví český překlad.

Jen jeden výraz:
Cuba libre si pamatuji z dob minulých = svobodná Kuba

http://transla­te.google.cz/?sou­rce=osdd#es/cs/

Další odpovědi
Funna

nevím comáš za slovník, ale tohle namě vyplivl google překladač…a na netu jich najdeš mnohem víc slovníků
olivový
topoly
barety
drobounký
cuba libre je kokteil (libre – volný, cuba – Kuba)

kontinent continente

mata_CZ

olivový
topoly
Barety
drobounký
_nevím-
continente