Co znamená, že mobilní telefon nepodporuje flash

Nejlepší odpověď
anonym

pokud internetový prohlížeč telefonu nepodporuje flash pak neuvidite za vsech okolností veskery obsah internetovych stranek (treba videa, hry, apod.)

flash pokud vim podporuji rozumě jen telefony s Android OS od verze 2.1 a novější

vyuziti podpory flash v mobilnim prohlizeci webu na tomto demonstracnim videu >> http://www.you­tube.com/watch?v=-zZLp1e2FiQ

Další odpovědi
Michal Kole

Myslíte flash jako pamětovou kartu nebo flash na webové stránky?

Na flash na webové stránce potřebujete stáhnout plugin od Adobe

a slot na paměťovou kartu nemají jen ty nejlevněšjší nebo starší mobily