Cesnek

Co znamená ve světě mobilů vlajková lod??

Nejlepší odpověď
Hohny

Rozumí se tím aktuálně nejvyšší model u určitého prodejce telefonů, tedy to nejlepší co je od jednotlivé značky v prodeji.
Doplňuji:
Trochu oprava…
Rozumí se tím aktuálně nejvyšší model od určitého výrobce telefonů, tedy to nejlepší co je od jednotlivé značky v prodeji.

Další odpovědi
Bedy

Vlajková loď znamená nejlepší (nemusí být nutně nejnovější) model daného výrobce.

zzzzz

Vlajková loď, nebo li flotila, je když si jeden člověk napíše na sebe několik sim karet na jednu smlouvu, poté má výhodné volání a dost ušetří. Dělají to tak firmy nebo velké rodiny. Existuje to i v pojišťovnictví u povinného ručení.