Co znamená v pornu pojem „sendvič“?

Nejlepší odpověď
annas

Jde o vulgární výraz, samozřejmě jeho význam je možné najít ve Slovníku nespisovné češtiny na s. 365.

sendvič

  1. sportovní výraz – pálka na stolní tenis.
  2. vulgární sexuální výraz – praktika, kdy dva muží provádějí zároveň vaginální i anální pohlavní styk s jednou ženou.

Spisovný výraz sendvič je možné najít v odkazu
http://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=sendvi%C4%8D

Další odpovědi
dubraro

Žena mezi dvěma muži. Jeden ji souloží do vaginy, druhý do zadku.

autacek

Teda by mne bývalo nenapadlo, že je sendvič vulgární slovo. Svatá prostoto.

annas

Neznáte původní význam slvoa sendvič? Takže vám zřejmě nic neříkají přenesené významy …

Mc Merkurion

… no, v tomto významu ano, to máš jako s kozama, anebo šukat (dříve hledat [šukala babička po seknici], nyní souložit) …

annas

Čtu vaši odpověď, než jsem reagovaqla u autackovy otázky uvedla jeden stejný příklad.

annas

Opět moje chyby, já je opavdu vidím až po odeslání.

Mc Merkurion

… no, kvůli té pasáži byla babička nejoblíbenější povinnou četbou, tak kdo by si to nepamatoval …