Dmitrij

Co znamená „štrádovat si to“?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
tojsemjá

Vykračovat si,procházet se.V tom smyslu to aspoň používám já

Další odpovědi
annas

Moje odpověď byla shodná, proto jsem ji smazala.
Doplňuji:
Děkuji, Popelko. Slovo pochází z němčiny (strade – silnice). Tedy kráčet, vykračovat si, původně jít po silnici…

1popelka1

Annas a všichni ostatní pardon… dala jsem paleček, protože tam Annas měla vysvětlení, že slovo pochází z němčiny… a než jsem obodovala, odpověď byla pryč, ale už jsem nestihla zareagovat… Tak tam Annas třeba doplňte, co jste tam měla… o němčině se předřečník nezmiňuje…