1vlasta1

Co znamená stav objektivu B1?

Dobrý den, měl bych dotaz, podle čeho se určuje stav a co to vlastně pro mě znamená jako kupce… Pokud existuje nějaká tabulka, přidejte prosím link… Děkuji předem za všechny odpovědi

Nejlepší odpověď
Klaproth

žádná věda to není. Každý slušný bazar tu tabulku uvádí, např. tady: https://www.fo­toskoda.cz/jak-nakupovat/jan-nakupovat-na-bazaru/

B1 – zboží jako nové, zcela funkční.

Další odpovědi
Kepler

Pokoušel jsem se něco najít na wiki, protože mě to taky zajímá. Je tam moře informací a odkazů, ale o stavu objektivu jsem nenašel nic, chtělo byto důkladnější hledání. Asi bude nejjednodušší zeptat se přímo prodejce.

mosoj

To ví jen ten co to napsal. Stav objektivu se určuje popisem. Na to není žádný standart !